ANIL ERDEMİR

BİYOGRAFİM

Ben ANIL ERDEMİR,

Küçük yaşlardan gelen elektronik eşyalara ve teknolojiye olan ilgim, merakım ve yeni bilgiler öğrenip, kendimi geliştirme isteğim sayesinde, Bilişim Teknolojileri Alanının çeşitli branş dallarında eğitim alarak bilgi birikimimi genişletip, edindiğim bilgiler ışığında kaliteli ve profesyonel projeler üretmeyi amaç edinmiş, öğrenmeyi, araştırmayı ve kendimi geliştirmeyi seven biriyim.

Henüz 8 yaşındayken ilk web sitemi oluşturmamla birlikte, ailemin de desteğiyle bilgisayarlarla uğraşmak başta benim için hobi iken sonrasında mesleğime dönüşmeye başladı.

Lise döneminde Bilişim Teknolojileri Alanı Web Tasarım & Programlama bölümü okudum. Yazılımın ve grafik tasarımın temelleriyle tanıştım. İlk etapta; okulun tüm sistemlerini sıfırdan kurarken bakım-onarımı ve sistem yönetimini, form sitelerinin o zamanlar popüler ve proje ürünümüz olması sebebiyle de geniş bir ansiklopedi tarzı PHP tabanlı form sitesi kurmayı öğrendim. Web tasarımla da bu sayede tanışmış oldum.

Mezuniyet sonrası özel bir akademide Yazılım Uzmanlığı sertifikası alarak, masaüstü programları ağırlıklı olarak web uygulamaları geliştirmeyi öğrendim. Edindiğim bilgiler ile online otomatik yayın yapan radyo sitesi kurarak ufak çaplı proje çalışması gerçekleştirdim.

Aradan uzun zaman geçtikten sonra hem bilgilerimi güncellemek ve hem de gelişen teknolojilere adapte olabilmek için Bilge Adam Akademi’de eğitime başladım. İlk etapta .NET MVC5 ile yazılım eğitimi alarak ardından Adobe grafik (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premier Pro) ve WordPress eğitimi aldım.

Bilge Adam’daki eğitimlerim sırasında freelance işler alarak; bir şirketin e-Ticaret sitesini hazırladım, halen devam etmekte olan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde ilk başta sistem yönetimi ve teknik bakımdan sorumlu olarak başladığım işimde kurumun ve çevredeki diğer özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin de web sitesini ve sosyal medya içeriklerini hazırlayıp, yönetmekteyim.  Aynı zamanda çeşitli ajanslara da web hizmetleri danışmanlığı vermekteyim.

Vizyon olarak; profesyonel anlamda sektörün en iyi bilişim teknolojileri uzmanı olarak başarılı, kaliteli ve yüksek bir kariyer sahibi olarak, öncü firmalar tarafından aranan isim olabilmeyi, yaşam standartları yüksek bir gelecek inşa ederek, aldığım eğitimler ve gerçekleştirdiğim projeler ışığında kendimi daima geliştirmeyi hedefledim.

ÜST